Dzisiaj jest 25 kwie 2017, 14:32
Zmień rozmiar czcionki
HistoriaPolski.eu - Forum historia Polski

Regulamin oraz ogłoszenia

Kampania Społeczna "Odbudujmy Armię Krajową!"

Tutaj znajduje się regulamin użytkowania forum historiapolski.eu oraz ogłoszenia od administracji.

Kampania Społeczna "Odbudujmy Armię Krajową!"

Postautor: Artur Rogóż » 04 maja 2014, 05:51

W dzień narodowego święta Konstytucji 3 Maja oficjalnie inaugurujemy Kampanię Społeczną „Odbudujmy Armię Krajową!”.

„Odbudowę Armii Krajowej” rozumiemy jako utworzenie powszechnego, terytorialnego komponentu nowoczesnej obronnej struktury Sił Zbrojnych RP, którego powiązanie z miejscowym społeczeństwem w sposób decydujący wpływa na skuteczność odstraszania, ochrony i obrony narodowej oraz realizację zadań obrony wspólnej NATO.

Z koncepcją terytorialnego komponentu Sił Zbrojnych RP „Armia Krajowa” wychodzimy zarówno do ogółu społeczeństwa, jak i do polityków, dziennikarzy, urzędników i decydentów politycznych. W ramach inicjatywy uruchomiliśmy witrynę internetową www.OdbudujmyAK.pl. Znaleźć tam można obszerne wyjaśnienie celu kampanii oraz podpisać petycję do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Najwyższego Zwierzchnika Sił Zbrojnych - o podjęcie działań na rzecz odbudowy Armii Krajowej w Polsce. Utworzyliśmy także profil akcji na Facebooku - Odbudujmy Armię Krajową - Kampania Społeczna, który już od pierwszych godzin od powstania cieszy się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do polubienia i udostępnienia znajomym.

Ponieważ w dalszym ciągu trwają prace nad upublicznieniem listy osób fizycznych i prawnych wspierających nasze przedsięwzięci, zapraszamy WSZYSTKIE stowarzyszenia o charakterze proobronnym do zgłaszania swojego poparcia dla inicjatywy na e-mail kierownika projektu "Odbudujmy AK!" - s.drosio@obronanarodowa.pl

Zachęcamy wszystkich do publikowania informacji związanych z kampanią społeczną wraz z logo akcji na wszelkich portalach lokalnych i ogólnopolskich struktur organizacji proobronnych oraz w sieciach społecznościowych. Pokażmy Najwyższemu Zwierzchnikowi Sił Zbrojnych RP, że obywatelom zależy na silnej armii i bezpiecznej Polsce.

Kierownik Projektu OdbudujmyAK
Stanisław Drosio
tel.: +48 883 397 186
s.drosio@obronanarodowa.pl

Naród winien jest Sobie Samemu obronę od napaści dla przestrzegania całości swojej. Wszyscy przeto Obywatele są obrońcami całości i swobód narodowych. Wojsko nic innego nie jest, tylko wyciągnięta siła obronna i porządna z ogólnej siły narodu.
Konstytucja 3 Maja, 1791 r. Rozdział XI „Siła zbrojna narodowa”
Awatar użytkownika
Artur Rogóż
Administrator
 
Autor tematu
Posty: 4711
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Monety: 10,087.92
Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Online: 9d 22h 45m 18s

Wróć do Regulamin oraz ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Szukaj

Menu Użytkownika

Dołącz do nas

REKLAMA