Historia sportu

Katalog, gdzie zamieszczamy linki do ciekawych, Waszym zdaniem, stron internetowych traktujących o historii Polski. Oprócz linków proszę zamieszczać krótką recenzję danego serwisu internetowego.
przemcus
Posty: 1
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 22 lis 2011, 14:11

Historia sportu

Post autor: przemcus »

Witam,
jest mi niezmiernie miło poinformować o starcie nowego portalu sportowego – SportowaHistoria.PL. Serwis, jakiego dotychczas nie było w polskim Internecie. Witryna zajmuje się przeszłością polskiego sportu. Oficjalny start nastąpił 11 listopada 2011 roku. Będziemy starali się pisać o wielkich sukcesach polskich sportowców, jak również o porażkach, by wyciągnąć wnioski i nie popełniać ich w przyszłości. Chcemy być platformą ogólnodostępną, stwarzając możliwość poznania historii sportu dla każdego. Mamy świadomość, że wiele pracy przed nami, by stać się kompletnym źródłem informacji o historii naszego sportu. Dlatego, też nie przekreślajcie nas na samym starcie. Czekamy jednak na Wasze konstruktywne uwagi, sugestie i rady.

Zapraszam na www.sportowahistoria.pl
rolekso
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2011, 08:32

Re: Historia sportu

Post autor: rolekso »

Świetny pomysł na stronkę .Mało jest takich w internecie.
Życzę powodzenia!

--
Mieszkania w Gdyni
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Historia sportu

Post autor: Artur Rogóż »

odnawiam
Marcino
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2014, 20:16

Re: Historia sportu

Post autor: Marcino »

To i ja teraz odnowię :) Zdecydowanie szczególnie młodzi powinni zacząć się trochę interesować historią sportu - zrozumieliby, że wtedy się walczyło mimo że pieniądze z tego były marne a zawodnicy po prostu walczyli dla Ojczyzny!
KKasia
Posty: 7
Rejestracja: 13 gru 2014, 21:42

Re: Historia sportu

Post autor: KKasia »

Lubię sport i lubię historię - a tu historia sportu :) Połączenie dwóch ulubionych tematów.


______________________
ogłoszenia Opole | księga imion | Jak obciąć psu pazury | wyniki Dużego lotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strony internetowe o historii Polski”