Kolejna gra fantasy po polsku - Allods Online

Kategoria -Gry komputerowe- poświęcona jest zagadnieniom elektronicznej rozrywki ze wskazaniem na jej zabarwienie historyczne. Oczywiście preferujemy gry nawiązujące do historii Polski, choć nie do końca.
Awatar użytkownika
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4711
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Kolejna gra fantasy po polsku - Allods Online

Post autor: Artur Rogóż » 08 gru 2012, 19:15

W czasach, gdy statystyczny twórca MMO jest Koreańczykiem chcącym osiągnąć sukces przy pomocy kolejnego wariantu tak naprawdę jednej i tej samej gry o elfach, orkach i falujących biustach, każdy powiew świeżości jest dla graczy na wagę złota. Zwłaszcza gdy wiatr wieje zza Buga, napędzając przy tym flotę kosmicznych żaglowców.
W Allods Online gra się zupełnie jak w World of Warcraft. Interfejs, skróty klawiszowe, a nawet czcionka przywodzą na myśl hit Blizzarda, który wielu z nas zdążyło poznać i polubić. Już na wstępie więc zapiszmy grze spory plus na zachętę. Bezwstydne korzystanie z osiągnięć innych tu się po prostu sprawdza - podobnie jak w przypadku Runes of Magic. Pod względem zawartości jednak, a dokładniej budowy świata czy różnorodności dostępnych ras i klas, produkcja Astrum Nival dumnie i samodzielnie wydeptuje sobie ścieżkę na rynku, oferując graczom coś, czego jeszcze nie widzieli. No, prawie (pal licho trzy części Rage of Mages osadzone w tym samym uniwersum oraz... faktyczną obecność elfów i orków wśród dostępnych ras).
DO sciągnięcia ze oficjalnej strony:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”