Konkurs historyczny

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
marekgol
Posty: 1
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 23 lip 2014, 13:14

Konkurs historyczny

Post autor: marekgol »

W tym roku mija 75 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Z tej okazji Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej ogłosił konkurs „Historia Armii Krajowej”, którego finał przypadnie w dzień rocznicy, 27 września 2014 r.

Wszystkich zainteresowanych tą tematyką zachęcam do udziału: http://konkursidla.pl/konkursy/item/278 ... ;grot-quot;

Do wygrania w konkursie jest wiele atrakcyjnych nagród m.in.: laptopy, książki, sprzęt sportowy.
Wisi
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2014, 18:42

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Wisi »

i jak ten konkurs? czy jest już jakieś rozwiązanie, czy jeszcze nie ma? Ja nie biorę udziału, bo i tak nie wygram nic.
A tak w ogóle Widzieliście kiedyś takie czadowe płyty z granitu? Ja ostatnio takie zakupiłem!
Grazi
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2014, 11:52

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Grazi »

ja brałem wielokrotnie udziały w takich różnych konkursach i czasami coś wygrałem, szkoda, że o tym nie wiedziałem:/ Ostatnio widziałem super pojazdy zabytkowe blacharstwo!
Tumi
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2014, 12:20

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Tumi »

A czy to prawda że były do wygrania rowery kross? tak słyszałem i chciałem się po prostu dowiedzieć, czy to prawda
Dori
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2014, 17:53

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Dori »

chyba tak, ale nie jestem pewien, ale wiem że te rowery były do wygrania w konkursie na zaprojektowanie loga firmy projektującej płytki łazienkowe tubądzin :)
Jasin
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2014, 14:49

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Jasin »

ja miałem brać w tym udział, ale niestety w tym dniu trwał mój kurs na spycharki i niestety nie mogłem wziąć udziału w tym konkursie
Gildaa
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2014, 16:54

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Gildaa »

mój kolega brał udział właśnie w tym konkursie i wiecie co wygrał? uszczelki samoprzylepne a podobno była to jedna z lepszych nagród. Jakiś żart to jest chyba
Patro
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2014, 15:18

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Patro »

To widzę, że wy macie szczęście do praktyk studenckich, ja niestety nie mam jedyne co znalazłem to praktykę w sklepie sprzedającym profesjonalne odżywki do włosów, ale nie interesuje mnie to
Ugor
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2014, 08:32

Re: Konkurs historyczny

Post autor: Ugor »

ja brałam udział raz w konkursie w którym do wygrania było doradztwo kulinarne przez jednego z najlepszych kucharzy w Polsce, ale niestety nie wygrałam
aurissu
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2015, 21:44

Re: Konkurs historyczny

Post autor: aurissu »

a do kiedy był termin prac?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”