Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
esiselot
Posty: 4
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 19 lut 2015, 00:42

Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: esiselot »

Potrzbuję wziąć "chwilówkę" - 2000zł na 30 dni. Szukam najlepszej i przejrzystej oferty oferty. Sprawdziłem pożyczki w szybkagotowka.pl - wygląda to boleśnie, ale realnie (w "bierzesz 2000 i oddajesz 2000" nie wierzę ;) Zastanawiam się tylko czy ktoś sprawdzał i może się wypowiedzieć, albo zna coś sprawdzonego i tańszego?
donatella
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2015, 11:46

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: donatella »

Chwilówki, pożyczki i kredyty bez zobowiązań to najgorsze wyjście, gdy potrzebujemy pieniędzy. Spróbuj najpierw zwrócić się do rodziny, przyjaciół, a dopiero w ostateczności udaj się do takich instytucji. Gdyby wyglądało to tak jak napisałeś, że pożyczasz 2000 i oddajesz tyle samo, to te placówki już dawno by padły.
Gregorr
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2015, 12:21

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: Gregorr »

Darować sobie tego typu pożyczki! Same oszustwa nakręcające spiralę długów :/
Kalinski89
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2014, 10:08
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: Kalinski89 »

A ja tam biorę chwilówki - spłacam w terminie, więc jestem zadowolony. Żadne to oszustwo.
solskamar
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2015, 14:30

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: solskamar »

Nie ma chyba żadnego miejsca, gdzie chwilówka jest najlepsza. Wszystkie pożyczki, chwilówki i kredyty bez formalności są bardzo niebezpieczne i naciągają człowieka w bardzo nieświadomy sposób. Najlepiej zapytać kogoś z rodziny albo przyjaciół czy mogą Ci pożyczyć pieniądze.
Liss
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2015, 13:13

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: Liss »

Ja musiałem wziąć chwilówkę żeby zapłacić za wynajem samochodów dostawczych warszawa ceny. Wynająłem takie auta, a nie myślałem że jest to takie drogie i własnych pieniędzy mi nie starczyło
Sdariusz
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2015, 03:14

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: Sdariusz »

Każda chwilówka to zło.
lessar
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2015, 21:10

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: lessar »

Jak najbardziej zgadzam się z powyższymi opiniami. Chwilówki to zło- doskonałe określenie tego czym są te pożyczki. Zaciągając pożyczkę "bez zobowiązań" jesteśmy zobowiązanie do spłaty pożyczonej kwoty w wysokości o wiele większej, zawsze jest mega oprocentowanie, później ciężko to spłacić. Nie musisz- nie bierz nigdzie.
karatyna
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2015, 21:28

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: karatyna »

Nie ma miejsca, gdzie chwilówka jest dobrym rozwiązanie. Chwilówki, tak jak przedmówcy mówili to nic dobrego. Jeśli musisz wziąć pożyczkę spróbuj u kogoś znajomego albo rodziny, wtedy nie masz żadnego oprocentowania.
Awatar użytkownika
macius
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2015, 17:16

Re: Popularne "chwilówki" - gdzie najlepiej?

Post autor: macius »

Osobiście nie polecam korzystania z usług pseudo-instytucji udzielających pożyczek.

Bezpieczniej i pewniej wziąć pożyczkę/kredyt w banku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”