Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
santamadonna
Posty: 5
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 05 sty 2016, 19:46
Kontakt:

Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: santamadonna »

Kiedy byłam mała, mówiłam, że chcę być aktorką. Parę lat później - tłumaczką hiszpańskich książek. Dalej była pisarka, prawnik, informatyk (informatyczka? :s), aktorka znowu, tłumacz przysięgły, szpieg, żołnierz. Niekoniecznie w takiej kolejności. Co z tego wyszło? Pracowałam jako ratownik WOPR na basenie i nad jeziorem, aktorka w teatrze, konsultantka w call center, prowadziłam karaoke. Wpycham się też wszędzie w Internecie - kierowałam projektem związanym z grą w jednej firmie, pisałam wszelkie możliwe teksty (i SEO, i "wartościowe", i prace trochę- bardziej-naukowe), moderowałam czaty i portale, bawiłam się w social media.
Niewiele się pokrywa, prawda? Właściwie tylko aktorstwo. Informatykę na razie studiuję, ale w zawodzie nie pracowałam (chyba że ktoś na siłę podepnie pod to jakieś drobiazgi w html-u przy forach). W związku z tym pytania do Was:
- jak potoczyły się Wasze kariery w stosunku do dziecięcych/młodzieńczych/planów?
- czy stanowisko, na którym się znajdujecie jest Waszym hm... docelowym, czy staracie się o awans/zamierzacie się przebranżowić?
- jak daleko zaszliście od momentu "tuż po szkole/studiach"?
- czy w ogóle odnosicie pojęcie kariery do siebie, czy dla Was jest to po prostu praca - nieważne jaka, byle płacili na czas i był w miarę spokój?
Oczywiście wszystkie inne treści powiązane z tematem mile widziane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”