kwiaciarnia online

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
brakepawn
Posty: 1
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:44

kwiaciarnia online

Post autor: brakepawn »

chciałbym zamówić kwiatki, jaką polecacie kwiaciarnię internetową?
___________________
http://wybieramyksero.pl
buffaksa
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2016, 22:40

Re: kwiaciarnia online

Post autor: buffaksa »

Szczerze odlecam Euroflorist, korzystałam z ich usług rok temu. Kwiaty wprawdzie dostarczono na czas, ale miały one niewiele wspólnego z tym, co zamówiłam. Miał być bukiet 35 tulipanów, piękny, klasyczny, elegancki - to zdjęcie. Przyszły jakieś postrzępione tulipany (nie zniszczone, tylko taka odmiana inna)w kolorach tęczy, przyozdobione jakimś białym badziewiem rodem z lat osiemdziesiątych chyba, wetknięte w jakiś koszyczek - po prostu badziaj na całej linii. Gdybym ja coś takiego dostała byłabym zażenowana, na szczęście odbiorcy się podobał (różnica pokoleń). Dodam, że za bukiet zapłaciłam kupę pieniędzy. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, choćbym miała zniżkę 90%. Teraz znowu będę wysyłać kwiaty i już się boję, co mnie znowu spotka.

_____________________
Battersea dental clinic
peroblok
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2016, 21:37

Re: kwiaciarnia online

Post autor: peroblok »

Kwiaciarnie internetowe działają na tej zasadzie, że w większych miastach mają zaprzyjaźnione kwiaciarnie, które dla nich doręczają kwiaty, a potem wystawiają fakturę. Problem jest z dostarczeniem kwiatów do małych miejscowości. Na pewno w Twoim przypadku było tak, że pracownik kwiaciarni internetowej negocjował z kwiaciarnią cenę i nie doszli do porozumienia. Kwiaciarz zachował się baaardzo nieprofesjonalnie - zamiast kontaktować się z kwiaciarnią internetową zadzwonił do klienta świadczy to jednak o braku profesjonalizmu kwiaciarza, a nie kwiaciarni internetowej... Owszem, jeśli zobowiązali się dostarczyć kwiaty o danej godzinie, to powinni to zrobić. Widocznie były jakieś problemy, może nie potrafili na czas znaleźć kwiaciarni, która zrealizowalaby to zamówienie. Co do zwrotu pieniędzy - niestety tyle około trwa postępowanie reklamacyjne, zrobienie zwrotu kosztów przez bank, czas wykonania transakcji itd.... Nie sądze, żeby ten tydzień był wymyślony od tak, bo chcą przetrzymać pieniądze - po co?

_____________________________
Rozlicz PITa programem pity ips
serones
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2016, 11:58
Kontakt:

Re: kwiaciarnia online

Post autor: serones »

Kwiaciarni internetowych jest sporo. Sama często korzystam z takich usług ponieważ jakiś czas temu przeprowadziłam się na drugi koniec Polski i często zdarza mi się nie przyjechać do kogoś z rodziny na imieniny czy urodziny... W takim przypadku kwiaciarnia internetowa okazuje się zbawieniem. Sama uwielbiam kwiaty i uważam, że to wspaniały prezent na różne okazje.

_________________________
barwnik spożywczy
saratunias
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2016, 20:41
Kontakt:

Re: kwiaciarnia online

Post autor: saratunias »

Zdecydowanie najlepszą kwiaciarnią internetową jest Kwiatowa Przesyłka. Tu jest ich strona http://www.kwiatowaprzesylka.pl/ Nigdy mnie mnie zawiedli. Zawsze wszystko dostarczają na czas. Jak się złoży zamówienie i opłaci do 16:00 to kwiaty dostarczają jeszcze tego samego dnia.

________________________
http://www.tortoweozdoby.pl/18-barwniki-spozywcze
bumersa
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2016, 21:53
Kontakt:

Re: kwiaciarnia online

Post autor: bumersa »

Zdecydowanie odradzam serwis e-kwiaty.pl. Zamowilem 40 roz i czekoladki dla mojej dziewczyny na pierwsza rocznice naszego zwiazku. Przesylka miala byc dostarczona w godz. 9-11, ale pani, ktora ja dostarczala stwierdzila chyba, ze polezy 'jeszcze 5 min.' bo przesylka byla dostarczona przed 12. Jezeli chodzi o czekoladki to zamowilem mieszanke zapakowana w piekne czerwone serce. Nic bardziej mylnego. Moja dziewczyna dostala byle jaka bombonierke, w ktorej byly same czekoladki o smaku migdalowym, ktorych oboje nie znosimy. Mialo byc pieknie i romantycznie, wyszlo..sami ocencie.
PS. Napisalem rowniez komentarz na ich stronie, jednak nigdy sie tam nie pojawil.
_________________________
tworzenie stron
Lerionn
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2016, 10:25
Kontakt:

Re: kwiaciarnia online

Post autor: Lerionn »

Szczerze mówiąc chyba nigdy nie zamawiałam kwiatów online, ale jestem bardzo ciekawa tych bukietów. Są identyczne jak na zdjęciach?

______
frezowanie 3d
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”