Nowy serwis ze źródłami dla webmasterów - WEBdesign Solution

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Nowy serwis ze źródłami dla webmasterów - WEBdesign Solution

Post autor: Artur Rogóż »

Obrazek
Mam przyjemność zakomunikować, że wreszcie udało mi się ukończyć i wystartować z nowym projektem dla webmasterów - WEBdesign Solutions, który dostępny jest na stronie http://webdesign-solutions.eu. Niech nazwa za bardzo nie zwodzi tych, którzy myślą, że jest to serwis tylko dla designer'ów. Ciekawe źródła znajdą tutaj również webdeveloperzy: HTML, CSS, JAVASCRIPT, PHP, SQL, JAVA, PYTHON oraz innych języków programowania. Specjaliści SEO oraz administratorzy serwerów są mile widziani, gdyż przygotowano dla nich odpowiednie działy. Każde źródło można ocenić, więc oszczędzi to innym webdeveloperom w selekcji naprawdę wartościowych materiałów. Oczywiście administracja serwisu będzie starała się dostarczać jak najciekawsze linki dla webmasterów, ale to użytkownicy mają możliwość określić ich prawdziwą wartość oraz dodawać nowe interesujące źródła.

Strona jest w wersji angielskiej, ale kiedy uda mi się dokończyć wszystkie prace związane z tym projektem. Wkrótce wystartuję z wersją polską serwisu z polskimi źródłami. Dlatego proszę o komentarze w stosunku do tej wersji, abym wiedział co jeszcze można poprawić i udoskonalić, a przy tym przyspieszyć pracę nad polską wersją serwisu.
DobromirSkwarek
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2013, 09:33

Re: Nowy serwis ze źródłami dla webmasterów - WEBdesign Solution

Post autor: DobromirSkwarek »

Witam

Można wiedzieć kiedy planowane jest uruchomienie polskiej wersji witryny ???
dawidoo
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2013, 12:22

Re: Nowy serwis ze źródłami dla webmasterów - WEBdesign Solution

Post autor: dawidoo »

spoko fajny serwis, dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”