Udoskonalenia forum

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
golec115
Moderator
Posty: 243
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:57
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: golec115 »

A więc na Twoją prośbę przybliżam moją propozycję konkursową.

Otóż można byłoby ogłosić konkurs fotograficzny dotyczący historii Polski. Tematów jest dużo, jak choćby "Zapomniane dziedzictwo II RP", "Średniowiecze dzisiaj" itd. Komisja składałaby się z 3 osób. Zdjęcie musiałoby być autorskie, nigdzie wcześniej nie publikowane, kreatywne.
Najlepsze zdjęcia mogły by być w osobnym dziale, lub całkowicie oddzielnym serwerze.
Co więcej, ten konkurs może być cykliczny, bo zdjęcia nigdy nie będą takie same, tematów jest mnóstwo.
Ot taka moja propozycja ;)
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: Artur Rogóż »

Świetny pomysł!
Postaram się znaleźć sponsorów i wtedy dopracujemy szczegóły.
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: Artur Rogóż »

Teraz pracujemy nad spamerami.
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: Artur Rogóż »

Mam pytanie czy ktoś jest w stanie zaprojektować nowe logo, baner dla naszego forum.
Za dwa tygodnie jak wszystko pójdzie dobrze, zacznę pracę nad odświeżeniem wyglądu naszej strony. Chętnych do współpracy zapraszamy.
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: Artur Rogóż »

Mieliśmy przejściowe kłopoty z rejestracją, ale już wszystko działa
golec115
Moderator
Posty: 243
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:57
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: golec115 »

Kurcze, nie mogę wyjść ze zdumienia. Wchodzę na forum ppo przymuszonej ponad dwutygodniowej absencji i nie mogę wyjść z podziwu. Artur.. Wielkie pokłony biję z mojego domostwa na Krajnie. Tak pięknej szaty nie widziałem jeszcze na żadnym forum. Pozostaje tylko promocja i zwiększenie ruchu. Jeszcze raz gratuluję ! :mrgreen:
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: Artur Rogóż »

Dzięki za pochwałę :-) Ale jeszcze sporo roboty, aby wypromować te forum. Musimy skonsolidować siły i zaatakować ;-)
W miarę możliwości poprawię jeszcze błędy jakie zostana wykryte na naszej witrynie.
Też ostatnio miałem kłopoty zdrowotne, więc wszystko się ślimaczyło.
Za jakiś czas musimy zacząć pracę nad projektem, którym będziesz prowadził. Możemy wykorzystać szatę graficzną tak, aby strony były postrzegane jako siostrzane. Co Ty na to?
Proponuję również rozpocząć nowy temat w hyde parku dotyczący tego projektu. Być może ktoś się będzie chciał podłączyć do Twojego zespołu. Oczywiście wszelkie dane wrażliwe będziemy przesyłać na priv, ale ogólne założenia możemy publikować na forum.
pozdrawiam
golec115
Moderator
Posty: 243
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:57
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

Re: Udoskonalenia forum

Post autor: golec115 »

Już wtaczam linki pod swoje sygnatury na forach. :)

A co do szaty to jak najbardziej. Portale muszą być integralne - jedno jest dla drugiego. Powolutku do celu, nie ma co się spieszyć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”