Dzisiaj jest 25 kwie 2017, 14:33
Zmień rozmiar czcionki
HistoriaPolski.eu - Forum historia Polski

Zaprzyjaźnione strony

Zaprzyjaźnione strony

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Serwis www.kliniska.com
  Serwis http://www.kliniska.com poświęcony jest miejscowości Kliniska Wielkie, położonej w Gminie Goleniów, województwie zachodniopomorskim. Kliniska znajdują się na południowo-zachodnich obrzeżach Puszczy Goleniowskiej. Historia powstania wsi sięga połowy XVIII wieku. Obecnie populacja mieszkańców dynamicznie rośnie, m.in. dzięki ludności napływowej i wynosi około 2000 osób.
  Witryna http://www.kliniska.com jest miejscem, gdzie można dowiedzieć się o historii oraz czasach współczesnych dotyczących Klinisk Wielkich i okolic. Znaleźć tu można wiele interesujących galerii zdjęć, archiwalnych dokumentów, map, itp. Sporą część zajmuje tematyka turystyki i promocji tego regionu (atrakcje turystyczne, ścieżki dydaktyczne, rowerowe, aktywny wypoczynek).
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 10591
 • Wydawnictwo Bellona
  „Kto czyta książki, żyje podwójnie”. Wierni myśli Umberto Eco od lat staramy się docierać z naszymi książkami do jak największego grona czytelników. Naszą cechą jest rzetelność, solidność i sprawność edytorska.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9208
 • Polskie Dzieje - Historia Polski w Internecie
  Serwis * Polskie Dzieje - Historia Polski w Internecie * jest projektem skierowanym do miłośników historii naszego kraju. Pod adresem polskiedzieje.pl znaleźć można wiele ciekawych opracowań.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9147
 • Godło.pl
  Na stronie Godło.pl zawarte są podstawowe, najważniejsze informacje o Polsce. Oprócz strony w języku polskim dostępna jest także wersja angielskojęzyczna przeznaczona dla zagranicznych internautów zainteresowanych poznaniem Polski.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9177
 • II WOJNA ŚWIATOWA - największa baza danych dotyczących światowego konfliktu
  Serwis sww.w.szu.pl nie propaguje żadnej z ideologii. Wszystkie informacje mają charakter edukacyjno-informacyjny. Serwis ten ma na celu upamiętnienie waleczności żołnierzy, którzy życiem przypłacili II wojnę światową.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9368
 • Nieznana historia
  Podstawowym celem bloga: Nieznana historia (nieznanahistoria.pl) jest zainteresowanie historią przez zamieszczanie informacji o ciekawych wydarzeniach historycznych, o których nie ma mowy w podstawowych podręcznikach. Autor korzysta przede wszystkim z literatury popularnonaukowej. Historia to nie tylko wielcy ludzie, polityka oraz wojny. To także wiele drobnych spraw, które były ważne dla naszych przodków, a dla współczesnych ludzi są zupełnie nie do pomyślenia.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9372
 • Archiwa historyczne Videofact po polsku
  Zbiór materiałów źródłowych do najnowszej i powszechnej historii Polski.
  Tysiące godzin niepublikowanych uprzednio materiałów i relacji historycznych. Największe archiwum wydarzeń dotyczących Polski, Emigracji i Europy Wschodniej. Unikalne zdjęcia i dokumenty historii.
  Wiele uprzednio niepublikowanych informacji o wydarzeniach historycznych, a także mało, lub zupełnie nieznane fakty z życia znaczących Polaków na emigracji.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9030
 • DENARY Władców Polski. Najstarsze polskie monety
  Bardzo interesująca strona, na której autor zamieszcza zdjęcia swojej kolekcji polskich monet średniowiecznych. Strona obowiązkowa dla poszukujących informacji o systemie monetarnym pierwszych Piastów. Atrakcyjna forma graficzna.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9365
 • Historyczne bitwy
  Serwis historycznebitwy.info poświęcony został szczegółowej analizie wielu ważnych bitew stoczonych na naszym globie. Znaleźć można również opisy bitew stoczonych przez polskie armie.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9096
 • historia-news.pl
  Zbiorczy projekt - oficyna "Verdadero" powstała w 2010 roku, a jej założycielem jest dziennikarz i pisarz Przemysław Łonyszyn. Ideą powstania oficyny była chęć publikowania dzieł literackich poruszających tematy uważane za niewygodne. Szybko okazało się, że pierwszą ideą, z jaką trzeba się zmierzyć, jest powstanie portalu, który prezentowałaby najnowsze wydarzenia z dziedziny historii.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 10319
 • Ale Historia
  Witam, jestem historykiem i od lat staram się studiować dawne dzieje. Blog, który prowadzę ma na celu popularyzację historii poprzez ukazanie jej ciekawszego, mniej znanego oblicza. Historia to nie tylko daty, bitwy i bohaterowie. To także zwyczajni ludzie i ich codzienne życie, to niezwykłe, czasami śmieszne i przypadkowe zdarzenia. Historyczne ciekawostki, mało znane wydarzenia z przeszłości - oto tematyka bloga "Ale Historia".
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 9222
 • Forum Historyczne - historyk.eu
  Forum Historyczne - historyk.eu - Zapraszamy do dyskusji.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 2378
 • IMPERIUM ROMANUM
  Strona poświęcona jest w całości historii Starożytnego Rzymu. Głównym celem witryny jest stworzenie ogromnej bazy informacji o Imperium Romanum i propagowanie tejże wiedzy poprzez internet.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 1568
 • Temida i Klio - historia prawa
  Strona poświęcona historii prawa. Zawiera bibliografię publikacji o tematyce historyczno prawnej, kolekcję e-booków oraz bazę linków tematycznych. Ma służyć jako pomoc dla studentów historii oraz prawa w wyszukiwaniu literatury potrzebnej do prac seminaryjnych i dyplomowych.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 1415
 • Wlochy.edu.pl: Włochy - Portal edukacyjno informacyjny
  Włochy: Wlochy.edu.pl to największy portal edukacyjno – informacyjny o Włoszech. Informacje prosto z Włoch, publikacje o Włoszech w języku polskim i włoskim, turystyka w Italii, wakacje we Włoszech, poradniki, język włoski i multum innych informacji na temat Włoch.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 1506
 • Porty lotnicze i informacje o portach lotniczych
  Porty lotnicze i informacje o portach lotniczych
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 1428
 • historiami.pl Historia, tajemnice, opowieści, zagadki, fakty
  Historia Polski i świata, ciekawe miejsca, niezwykłe regiony, opowieści o ludziach. Gorące dyskusje, intrygujące fakty historyczne, legendy i podania.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 4580
 • Strony patriotyczne
  Lista stron internetowych o charakterze patriotycznym, historycznym. Zapraszamy.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 1747
 • Historia Polski
  Historia Polski to portal poświęcony dziejom naszego Państwa, ale również historii polskich emigrantów.
  Liczba zrealizowanych przekierowań: 1754

Wróć do Indeks witryny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Szukaj

Menu Użytkownika

Dołącz do nas

REKLAMA