Regulamin użytkowania forum historiapolski.eu

Tutaj znajduje się regulamin użytkowania forum historiapolski.eu oraz ogłoszenia od administracji.
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4635
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Regulamin użytkowania forum historiapolski.eu

Post autor: Artur Rogóż »

1. Forum historiapolski.eu poświęcone jest historii rozumianej jako dzieje znanego nam świata, od jego stworzenia aż po czasy nam współczesne, a więc trzecią dekadę XXI wieku. Dyskutujemy o wydarzeniach światowych z różnych epok, o ich przebiegu, przyczynach, skutkach, doniosłości, znaczeniu, analizujemy fakty historyczne pod względem źródłowym oraz naukowym, omawiamy w sposób fachowy różnorakie tezy kierując się wyłącznie zasadami nauki. Zależy nam na fachowości i obecności jak największej liczby ekspertów z dziedziny historiografii, a więc takich, którzy polegają na wiedzy historyków-specjalistów. Z tego powodu chcielibyśmy zaprosić do dyskusji naukowej wszelkich znawców, którzy wniosą własne, ogromne doświadczenie dla osób. które odwiedzają nasz portal.
2. Ze względu na fakt, iż historią świata jest także historia ziem polskich od zarania, wobec tego na Forum omawiamy też dzieje Polski.
3. Na Forum można wyrażać własne teorie na dany temat historii ponieważ portal służy wymianie poglądów. Z tej przyczyny prosimy o podpieranie tez własnego autorstwa odpowiednimi dowodami oraz materiałami źródłowymi.
4. Na Forum prezentujemy posty w zgodzie ze źródłami historycznymi, a także z innej maści dowodami. Brak oparcia się na takowych będzie skutkować ostrzeżeniem lub, w przypadku powtarzalności, banem. Wraz z usunięciem ahistorycznych wypowiedzi.
5. Zabrania się publikowania postów zawierających spam. Posty takie będą kasowane a ich autorzy banowani, po uprzednim ostrzeżeniu. W przypadku ciągłego spamowania dany Użytkownik dostanie stałego bana.
6. Od użytkowników oczekuje się posługiwania poprawną polszczyzną.
7. Wulgaryzmy, poniżanie i obrażanie innych użytkowników będzie potępiane a autorzy postów o treści agresywnej w stosunku do innych dyskutantów zostaną usunięci ze społeczności Forum.
8. W celu zabrania głosu w dyskusji wymagana jest ówczesna rejestracja użytkownika, która jest darmowa.
9. Administratorzy, moderatorzy współpracują na forum historiapolski.eu na zasadach wolontariatu (non profit).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin oraz ogłoszenia”